menuleft

O nas

panelright

Portal naTatry.pl powstał z ogromnej miłości do Tatr, naszych polskich gór z prawdziwego zdarzenia. Jako pierwsi w Internecie udostępniliśmy całkowicie bezpłatnie opisy wszystkich tatrzańskich szlaków turystycznych. Dzięki temu odwiedzający witrynę naTatry.pl może wybrać odpowiednią trasę dla siebie, dokładnie zaznajomić się z niebezpieczeństwami czyhającymi na szlaku czy też zwyczajnie przenieść się na chwilę w ukochane Tatry. Każdy szlak jest opatrzony w mapkę, stopień trudności, długość i szczegółową galerie.

Dodatkowo umieściliśmy wiele praktycznych informacji, które ułatwią turyście poruszanie się po Tatrach i Zakopanem. Rozkłady jazdy, cenniki biletów i parkingów, opisy miejscowości, dokładne mapy szlaków, panoramy z Tatr, oraz wiele więcej.

NaTatry.pl to również ogromna baza wiedzy na temat Tatr. Szczegółowe informacje o jaskiniach, dolinach, szczytach czy schroniskach, to dopiero wstęp do naszej tatrzańskiej encyklopedii wiedzy.

  DLACZEGO MY?

NaTatry.pl, to ponad 120 000 unikalnych odwiedzin każdego tygodnia. To społeczność, która chętnie uczestniczy w funkcjonowaniu portalu. Posiadamy ponad 120 tysięcy prawdziwych i aktywnych fanów na Facebooku, nasi czytelnicy z chęcią biorą udział w dyskusjach i konkursach organizowanych przez nasz portal.


drogowskaz