• Tatry Wysokie
  • Tatry Zachodnie
  • Tatry Słowackie

O Nas

Portal naTatry.pl powstał z ogromnej miłości do Tatr, naszych polskich gór z prawdziwego zdarzenia. Jako pierwsi w Internecie udostępniliśmy całkowicie bezpłatnie opisy wszystkich tatrzańskich szlaków turystycznych. Dzięki temu odwiedzający witrynę naTatry.pl może wybrać odpowiednią trasę dla siebie, dokładnie zaznajomić się z niebezpieczeństwami czyhającymi na szlaku czy też zwyczajnie przenieść się na chwilę w ukochane Tatry. Każdy szlak jest opatrzony w mapkę, stopień trudności, długość i szczegółową galerie.

Dodatkowo umieściliśmy wiele praktycznych informacji, które ułatwią turyście poruszanie się po Tatrach i Zakopanem. Rozkłady jazdy, cenniki biletów i parkingów, opisy miejscowości, dokładne mapy szlaków, panoramy z Tatr, oraz wiele więcej.

NaTatry.pl to również ogromna baza wiedzy na temat Tatr. Szczegółowe informacje o jaskiniach, dolinach, szczytach czy schroniskach, to dopiero wstęp do naszej tatrzańskiej encyklopedii wiedzy.

Codziennie publikujemy aktualne informacje z Tatr i Podhala, pojawiają się również artykuły, w których poruszamy istotne i często pomijane zagadnienia dotyczące Tatr. Przybliżamy Zakopiańską kulturę, informujemy o ciekawych wydarzeniach i miejscach, które warto odwiedzić.


WSPÓŁPRACA

Zapraszamy Państwa do współpracy z Portalem naTatry.pl

Chętnie podejmiemy współpracę z firmami, sklepami i serwisami, których działalność jest związana z tematyką górską, tatrzańską i podhalańską.

Zachęcamy również przedstawicieli mediów lokalnych i ogólnopolskich do partnerstwa z naszym portalem.Zapraszamy sklepy oferujące sprzęt turystyczny, outdoorowy czy górski do organizowania z nami konkursów. To doskonała forma promocji i okazja do pozyskania nowych klientów!

Wszystkie osoby zainteresowane współpracą z nami na zasadach wzajemnych korzyści zapraszamy do kontaktu.


TESTY I RECENZJE SPRZĘTÓW I PUBLIKACJI

Jeśli jesteś dystrybutorem/producentem profesjonalnego sprzętu turystycznego bądź górskiego i zależy Ci na obiektywnej opinii, napisz do nas! W zamian za bezpłatne i bezzwrotne udostępnienie nam sprzętu do testowania, gwarantujemy rzetelną recenzję, która zostanie opublikowana na naszym portalu.

Jeżeli wydajesz przewodnik lub książkę poświęconą Tatrom, Góralom oraz ich zwyczajom i kulturze skontaktuj się z nami! Bardzo chętnie wesprzemy twórców, którzy poprzez swoje publikacje propagują i zachwalają piękno górskiej flory i fauny oraz przybliżają góralską kulturę.


PATRONAT MEDIALNY

NaTatry.pl to nowoczesny portal internetowy promujący Podhale, Tatry i kulturę zakopiańską.

Zapraszamy serdecznie przedstawicieli agencji organizujących wydarzenia kulturalne (koncerty, spotkania, warsztaty, wystawy itp.) związane z Tatrami i Podhalem do współpracy.

Organizujesz wyprawę życia? Planujesz zwiedzać ciekawe miejsca na świecie? Wydajesz książkę? Zgłoś się do nas! Jesteśmy gotowi objąć patronat medialny nad ciekawymi i wyróżniającymi się wyprawami górskimi oraz turystycznymi oferując bardzo atrakcyjne formy reklamy. Patronatem objęliśmy miedzy innymi książki Wiej, halny, wiej… czy „Kruca Fuks. Alfabet góralski”. Co roku wspieramy akcje Czyste Tatry.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższymi warunkami patronatu. Istnieje również możliwość dostosowania indywidualnych warunków współpracy.

Od organizatora oczekujemy:

- zamieszczenia logotypu naTatry.pl na wszystkich materiałach reklamowych.
- logotypu naTatry.pl wraz z odnośnikiem na stronie internetowej wydarzenia/imprezy.


AKCJE CHARYTATYWNE

Nasz portal z wielką chęcią włączy się w akcje charytatywne. Nieobojętny jest nam los zwierząt i osób potrzebujących, poszkodowanych czy chorych.Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy z organizacjami działającymi na rzecz innych ludzi i zwierząt.


REKLAMA

Masz firmę? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? A może organizujesz jakieś ważne wydarzenie? Zareklamuj się u nas!


DLACZEGO MY?

NaTatry.pl, to ponad 120 000 unikalnych odwiedzin każdego tygodnia. To społeczność, która chętnie uczestniczy w funkcjonowaniu portalu. Posiadamy ponad 73 tysięce prawdziwych i aktywnych fanów na Facebooku, nasi czytelnicy z chęcią biorą udział w dyskusjach i konkursach organizowanych przez nasz portal.

Ostatnie komentarze

Ostrzeżenia