• Tatry Wysokie
 • Tatry Zachodnie
 • Tatry Słowackie

Tatrzański Informator. Przewodnik po Tatrach w formie e-booka

Kategoria: Ogólne

Oddajemy w Wasze ręce kolejny z naszych autorskich e – booków, który skierowany jest do wszystkich pasjonatów Zakopanego i Tatr. Tym razem nie skupimy się na opisach szlaków czy panoramach, ale na rzeczach również bardzo istotnych.

„Tatrzański informator” to zbiór wielu praktycznych informacji, które pomogą Wam zaplanować swój urlop pod Giewontem. Dane na temat wszelkich opłat, schronisk, kolejek linowych czy atrakcji Zakopanego – to wszystko i odpowiedzi na wiele innych pytań dotyczących Zakopanego i Tatr znajdziecie w jednym miejscu, bez konieczności przeszukiwania Internetu. 

Aby zamówić przewodnik należy napisać na: przewodnik@natatry.pl. Następnie prześlemy dalsze wskazówki.

ZAMÓW E-BOOK
przewodnik@natatry.pl

E-book wysyłamy w formacie pdf. Przewodnik można wgrać na telefon, tablet, przeglądać na komputerze czy też wydrukować.

Przewodnik podzielony został na dwa działy:
1. INFORMACJE PRAKTYCZNE – znajdziemy w nim informacje na temat wszelkich opłat w Tatrzańskim Parku Narodowym, informacje o schroniskach Tatr Polskich i Słowackich oraz opisy atrakcji i ciekawych miejsc w Zakopanem.
   
2. PORADNIK TURYSTY – z którego dowiemy się, co należy zabrać na szlak, wskazówki jak przygotować się do wyprawy oraz informacje na temat zagrożeń z jakimi możemy spotkać się na szlaku. Ponadto w dziale tym zawarte są informacje na temat tatrzańskich szlaków – co oznacza kolor szlaków i jakie trasy uważane są za najtrudniejsze a jakie możemy polecić początkującym miłośnikom tatrzańskich wędrówek czy odpowiednie szlaki dla rodzin z dziećmi, z wózkiem itp.

Cena przewodnika wynosi 12 zł. Mamy nadzieję, że kwota jest symboliczna i adekwatna do obszerności i przydatności e-booka. Zależy nam, aby nasza praca trafiła do szerokiego grona odbiorców, co może przybliżyć nieco sylwetkę miasta Zakopane, ale także poprawić bezpieczeństwo i świadomość na tatrzańskich szlakach. Dodatkowo uprzyjemni i pozwoli odpowiednio zaplanować urlop pod Giewontem.

Mamy gorącą nadzieję, że nasz e - book będzie przydatny i atrakcyjny. Zapraszamy również do śledzenia naszego portalu naTatry.pl, gdzie codziennie dodajemy informacje prosto z Tatr, ciekawostki, poradniki i wiele innych materiałów.

Do zobaczenia na szlaku!


Dodał: Marcin Ignatowicz
2016-02-28 01:00
Wyświetlenia: 3938

Ostatnie komentarze

 • Paweł

  Nie rób z siebie takiego znawcy, i nie popisuj się. Najprostsze wytłumaczenie jeżeli na tabliczce...

  Na Kościelec z Hali Gąsienicowej przez Czarną Dolinę Gąsienicową 

   18 godzin temu

 • Flądra

  Na Świnicę, Kościelec. Jeżeli nie masz raków to raczej Kasprowy lub Giewont.

  Na Rysy znad Morskiego Oka 

   1 tydzień temu

 • MarcinM

  Planuje w czerwcu trasę przez Krzyżne do "piątki" i właśnie przyszła mi pewna myśl do głowy, żeby...

  Na Halę Gąsienicową z Rusinowej Polany 

   2 tygodni temu

Ostrzeżenia