• Tatry Wysokie
  • Tatry Zachodnie
  • Tatry Słowackie

Przewodnik tatrzański w formie e-booka. 88 opisanych szlaków!

Kategoria: Ogólne

Drodzy Miłośnicy Tatr!

Oddajemy w Wasze ręce nasz autorski Przewodnik Tatrzański w formie e-booka, który skierowany jest do wszystkich pasjonatów tatrzańskich wędrówek – amatorów i bardziej doświadczonych turystów. Pisany prosto i czytelnie przybliży każdemu trudności jakich można spodziewać się na szlaku oraz pozwoli wybrać dogodną wędrówkę stosowną do własnych możliwości.

Ponadto  zawiera wiele przydatnych i praktycznych informacji, które pozwolą na dokładne przygotowanie się do wypraw, tak by były bezpieczne i bogate w same dobre wspomnienia. Dodatkowo dodajemy nasze dwie autorskie mapy szlaków w Tatrach polskich i słowackich!

Aby zamówić przewodnik należy napisać na: przewodnik@natatry.pl. Następnie prześlemy dalsze wskazówki.


ZAMÓW E-BOOK
przewodnik@natatry.pl

 

Nasz przewodnik opisuje 3 rejony: Tatry Wysokie, Tatry Zachodnie oraz Tatry Słowackie. Dodatkowo rejony Tatr Wysokich i Tatr Zachodnich podzieliliśmy na 4 działy, w których znajduje się od kilku do kilkunastu opisów szlaków.

E-book wysyłamy w formacie pdf. Przewodnik można wgrać na telefon, tablet, przeglądać na komputerze czy też wydrukować.

Każdy szlak zawiera szczegółowy opis, czas przejścia, długość trasy, najwyższy punkt, stopień trudności liczony w skali od 1 do 5, różnicę wysokości, oraz informacje o ubezpieczeniach występujących na szlaku.

Dokładna zawartość przewodnika:

- 135 stron
- 77 szlaków po stronie polskiej
- 11 szlaków po stronie słowackiej
- 18 zdjęć
- 2 szczegółowo opisane panoramy
- 30 ciekawostek
- dodatkowo dołączamy dwie mapy Tatr (polskie i słowackie) w osobnych plikach pdf

Cena przewodnika wynosi 15 zł. Mamy nadzieję, że kwota jest symboliczna i adekwatna do obszerności i przydatności e-booka. Zależy nam, aby nasza praca trafiła do szerokiego grona odbiorców, co może poprawić bezpieczeństwo i świadomość na tatrzańskich szlakach. Dodatkowo uprzyjemni i pozwoli odpowiednio zaplanować wymarzoną wędrówkę.

Przykładowe strony przewodnika

Mamy gorącą nadzieję, że nasz przewodnik będzie przydatny i atrakcyjny. Będziemy również wdzięczni za wszystkie opinie i sugestie.


Dodał: Marcin Ignatowicz
2015-05-25 01:00
Wyświetlenia: 17842

Ostatnie komentarze

Ostrzeżenia