• Tatry Wysokie
  • Tatry Zachodnie
  • Tatry Słowackie

Panoramy Tatr w formie e-booka. 59 opisanych zdjęć!

Kategoria: Ogólne

Drodzy Miłośnicy Tatr!

Mamy przyjemność oddać w Wasze ręce naszą drugą autorską publikację, Przewodnik Tatrzański - Panoramy Tatr, który zawiera 59 opisanych zdjęć! Podobnie jak pierwszy przewodnik ten również jest w formie e-booka.

ZAMÓW E-BOOK

przewodnik@natatry.pl

Tym razem w przewodniku znajdziecie szczegółowo opisane tatrzańskie panoramy. Fotografie zostały wykonane z różnych szlaków, przełęczy, szczytów i punktów widokowych. Każde zdjęcie posiada od kilku do kilkunastu podpisanych miejsc, co pozwoli na dokładne poznanie topografii naszych pięknych Tatr. Taka forma opisu pozwoli również na to, aby każdy turysta mógł zapoznać się z aktualnym widokiem jaki ma przed swoimi oczami.

Aby zamówić przewodnik należy napisać na: przewodnik@natatry.pl. Następnie prześlemy dalsze wskazówki.

E-book wysyłamy w formacie "PDF" dzięki czemu przewodnik można wgrać na telefon, tablet, przeglądać na komputerze czy też wydrukować - jednym słowem korzystać z niego tak, jak jest Wam wygodnie.

Cena przewodnika wynosi jedynie 12 zł. Mamy nadzieję, że kwota jest symboliczna i adekwatna do obszerności i przydatności e-booka. Dodatkowo uatrakcyjni każdą tatrzańską wędrówkę.

Przewodnik zawiera następujące panoramy:

 

Przykładowe strony przewodnika (poniższe zdjęcia są pomniejszone)

 

Mamy nadzieję, że Przewodnik Tatrzański - Panoramy Tatr sprosta Waszym wymaganiom, będzie przydatny i uatrakcyjni Wasze wędrówki. Oczywiście czekamy na Wasze komentarze i wszelkie sugestie.


Dodał: Agnieszka Jurczak
2015-08-11 01:00
Wyświetlenia: 3864

Ostatnie komentarze

Ostrzeżenia