• Tatry Wysokie
  • Tatry Zachodnie
  • Tatry Słowackie

Nowa odsłona portalu naTatry.pl!

Kategoria: Ogólne

Szanowni Czytelnicy!

Dokładnie 4 lata temu wystartował nasz tatrzański portal naTatry.pl. Od początku naszym celem było propagowanie górskich wędrówek, zachęcanie do poznawania Tatr i przekazywanie aktualnych informacji i ciekawostek z tego regionu. Czas szybko leci, a my z każdym tygodniem, miesiącem i rokiem staraliśmy się rozwijać, wprowadzać nowości  i coraz ciekawsze treści.


Dzisiaj stawiamy kolejny i chyba największy krok w naszej historii. Oddajemy w Wasze ręce ("oczy") całkiem nowy portal. Przygotowany przez profesjonalistów i z ogromną  uwagą, tak by informacje były przekazywane w jeszcze lepszy i bardziej przyjazny sposób.

Przed Wami nie tylko nowy wygląd strony, ale również sporo nowości i mamy nadzieje, ciekawych rozwiązań.

Ocena trudności szlaku przez czytelników

Od dziś każdy z Was będzie mógł ocenić trudność danego szlaku. Średnia ocen będzie pojawiała się pod naszą oceną szlaku. Aby oznaczyć trudność szlaku wystarczy tylko wejść w wybrany opis i zaznaczyć ilość gwiazdek (pod opisem).

Ostrzeżenia

Na dole strony będą pojawiać się aktualne i istotne komunikaty dotyczące sytuacji w Tatrach. Możecie w szybki sposób dowiedzieć się jakie panują warunki na szlaku, jaki jest stopień lawinowy, czy dany szlak jest zamknięty itd.

Rejony Tatr z opisami szlaków

Na stronie głównej (pod sliderem) jak i na innych podstronach znajdziecie podział Tatr na 3 części: Tatry Wysokie, Tatry Zachodnie i Tatry Słowackie. Po kliknięciu w dany dział pojawią się rejony w których znajdziecie opisy szlaków przypisane do odpowiednich obszarów. 

Newsletter

Po prawej stronie możecie wpisać swój e-mail do subskrypcji i być na bieżąco z informacjami od nas. Obiecujemy, że nie będziemy nachalnie zasypywać Waszych skrzynek pocztowych zbędnymi treściami.

Kategorie artykułów

Każdy artykuł będzie dodawany do odpowiedniej kategorii. W ten sposób będziecie mogli w prosty sposób wyszukać tekst z kategorii np. galeria, komunikaty, filmy itd.  Kategoria artykułu znajduje się tuż pod nagłówkiem lub w archiwum (pod kafelkami z newsami).

Spis szlaków w Tatrach

Zakładka Szlaki, która istnieje już od dawna została udoskonalona. Spis można posortować według długości, trudności, koloru i rejonu. Oczywiście wystarczy kliknąć w dany szlak, aby przejść do jego dokładnego opisu.

Wyprawy czytelników

Ta zakładka również była dostępna wcześniej. Zachęcamy Was do wysyłania swoich wypraw i wspomnień ze szlaków poprzez formularz kontaktowy.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko jeszcze może działać idealnie. naTatry.pl, to ogromna baza danych i wiedzy, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Ewentualne problemy i błędy prosimy zgłaszać przez formularz w dziale kontakt.

Wszystkie Wasze opinie, sugestie i prośby będą dla nas istotne i brane pod uwagę.

Zachęcamy również gorąco do aktywnego włączania się i tworzenia naszej społeczności poprzez komentarze, zarówno tutaj na portalu jak i na naszym Facebooku i Instagramie.

 

Redakcja naTatry.pl


Dodał: Marcin Ignatowicz
2017-03-15 18:26
Wyświetlenia: 2569

Ostatnie komentarze

Ostrzeżenia