• Tatry Wysokie
  • Tatry Zachodnie
  • Tatry Słowackie

Tomasz Nasiadek: Zobacz piękno Tatr uwiecznione na zdjęciach

Kategoria: Galerie autorskie

Zapraszamy na kolejny artykuł z cyklu "Galerie autorskie". Dziś mamy przyjemność pokazać zdjęcia znanego fotografa, który już nie raz zadziwił tysiące osób swoimi pracami.

Tomasz N. Fotografia

Nazywam się Tomasz Nasiadek swoją przygodę z fotografią rozpocząłem dość dawno, ale dopiero od 3 lat moją największą pasją jest fotografia krajobrazowa, którą nieustannie staram się rozwijać. Każdą wolną chwile spędzam w górach, które najbardziej lubię fotografować i w nich też czuje się najlepiej.

Niestety nie mogę sobie pozwolić na częste wyjazdy, dlatego staram się wyszukać ciekawe miejsca w mojej okolicy, które nie każdy potrafi dostrzec. Najczęściej fotografuje wschody i zachody słońca gdyż zjawiska jakie temu towarzyszą są niezapomniane i na długo zostają w pamięci, a dzięki fotografii dzielę się tym z innymi. Fotografia jest moją pasją dzięki której zapominam o troskach codziennego życia, staram się uwiecznić obrazy jakie tworzy natura, chwile ulotne i niepowtarzalne, zdaję sobie sprawę że każdy dzień jest inny i staram się uchwycić to co w nim najpiękniejsze.


Zapraszamy na fanpage: Tomasz N. Fotografia


Dodał: Marcin Ignatowicz
2017-05-19 11:54
Wyświetlenia: 5138

Ostatnie komentarze

Ostrzeżenia