• Tatry Wysokie
 • Tatry Zachodnie
 • Tatry Słowackie

Ferie zimowe? Tylko w Tatrach!

Kategoria: Ogólne

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami. Dla tych z Was, którzy jeszcze nie zdecydowali dokąd pojadą, mamy rozwiązanie problemu - wyjazd w Tatry. Dlaczego akurat tam? To miejsce idealne dla osób, które pragną odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku, odetchnąć krystalicznie czystym powietrzem, powędrować gdzie oczy poniosą. Powodów jest mnóstwo, podobnie jak sposobów na ciekawe spędzenie czasu. Oto one.


Co oferują Tatry?

Długo wymieniać można, jakie atrakcje czekają na Was w Tatrach. Przede wszystkim piękne, zapierające dech w piersiach widoki warte uwiecznienia na fotografiach, malowniczo położone schroniska, w których skosztujecie miejscowych specjałów kuchni regionalnej, obfitość śniegu i tras narciarskich. Tu także będziecie mieli możliwość zaobserwowania ciekawych okazów fauny i flory, których próżno szukać w innych miejscach Polski. A oto miejsca, w które warto się wybrać.

Dolina Pięciu Stawów

Położona w Tatrach Wysokich Dolina Pięciu Stawów to miejsce szczególne - wysoko wyniesiona poza poziom lasów, skrywa w sobie pięć stawów, od których wzięła swoją nazwę. Największy z nich ma imponującą powierzchnię 34 ha. Znajduje się tutaj najwyżej położone w Polsce schronisko, z którego roztacza się wręcz alpejski widok.

Dolina Kościeliska

Położona w Tatrach Zachodnich, Dolina Kościeliska stanowi jedną z największych atrakcji regionu. Ma długość aż ośmiu kilometrów, a dojechać lub dojść do niej można od Krupówek. To doskonała okazja do odbycia długiego spaceru, nawet jeśli wyjeżdżacie na ferie z dziećmi. W niedalekiej odległości od niej znajduje się druga z najsławniejszych tatrzańskich dolin - Dolina Chochołowska, a także mniejsze i słabiej uczęszczane, choć wcale nie mniej piękne - Dolina Miętusia i Wąwóz Kraków.

dolina-koscieliska.jpg

Sporty zimowe

Jeśli jedziecie na ferie nie tylko po to, by zażyć odpoczynku, ale także skorzystać z możliwości uprawiania sportów zimowych, wyjazd w Tatry z pewnością da Wam ku temu wiele okazji. W każdej miejscowości turystycznej znajdują się trasy zjazdowe o różnym poziomie trudności. Niezależnie od tego, czy jesteście początkującymi czy wprawionymi narciarzami, znajdziecie tu stoki odpowiadające Waszym umiejętnościom i oczekiwaniom. Także dla dzieci nie braknie tu tras zjazdowych - tatrzańska infrastruktura została zaprojektowana z myślą o wszystkich turystach.

Inne atrakcje

Zamierzacie skorzystać z wypoczynku w SPA, pragniecie popływać w aquaparku czy przejechać się psim lub konnym zaprzęgiem? Nic prostszego - Tatry to nie tylko centrum sportów zimowych. Znajdziecie tu wszystko, czego tylko pragniecie. Bogata oferta noclegowa zapewni Wam możliwość wyboru miejsca, które spełni wszystkie Wasze oczekiwania.

jazda-na-nartach.jpg

Ferie zimowe z biurem podróży

Jeśli pragniecie zakosztować wszystkich atrakcji, które oferują Wam Tatry, najlepiej skorzystać z oferty biura podróży, które specjalizuje się w organizowaniu zimowych wyjazdów. Dlaczego takie wyjście jest najlepsze? Z kilku powodów:

  1. po pierwsze - pracownicy biura dołożą wszelkich starań, by jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania i wymagania co do wyjazdu. Zaproponują pensjonat dostosowany do Waszych indywidualnych potrzeb, aby na miejscu nie spotkała Was żadna przykra niespodzianka;
  2. pracownicy biura podróży będą wiedzieli także, które z miejscowości zawierają atrakcyjne z Waszego punktu widzenia elementy. Na przykład - dla rodziny z małym dzieckiem zaproponują miejsce, które oferuje łatwe trasy spacerowe, pensjonat z animatorem i salą zabaw, a także z łatwym dostępem do pomocy medycznej;
  3. biuro podróży załatwi za Was wszelkie formalności - dzięki czemu organizacja wyjazdu będzie dla Was czystą przyjemnością.


 • Dobre biuro podróży to nie tylko profesjonalna obsługa, ale także pasjonaci, którzy doskonale wiedzą, jak zorganizować wyjazd, by zapewnić swoim klientom poczucie bezpieczeństwa i moc atrakcji.

  Tatry to najlepsze w Polsce miejsce na wyjazd zimowy. To nie tylko piękne widoki i długie spacery, ale także atrakcje, które w bogactwie ofert łatwo przeoczyć. Jeśli więc pragniecie wypocząć w pełnym tego słowa znaczeniu, poproście o pomoc w organizacji wyjazdu biuro podróży.


Dodał: Marcin Ignatowicz
2017-12-15 23:15
Wyświetlenia: 1166

Ostatnie komentarze

 • Paweł

  Nie rób z siebie takiego znawcy, i nie popisuj się. Najprostsze wytłumaczenie jeżeli na tabliczce...

  Na Kościelec z Hali Gąsienicowej przez Czarną Dolinę Gąsienicową 

   18 godzin temu

 • Flądra

  Na Świnicę, Kościelec. Jeżeli nie masz raków to raczej Kasprowy lub Giewont.

  Na Rysy znad Morskiego Oka 

   1 tydzień temu

 • MarcinM

  Planuje w czerwcu trasę przez Krzyżne do "piątki" i właśnie przyszła mi pewna myśl do głowy, żeby...

  Na Halę Gąsienicową z Rusinowej Polany 

   2 tygodni temu

Ostrzeżenia