• Tatry Wysokie
  • Tatry Zachodnie
  • Tatry Słowackie

Domek w górach – wakacje idealne!

Kategoria: Ogólne

W śnieżną noc zapalić w kominku i przy trzaskach palącego się drzewa obserwować oświetlone księżycowym blaskiem Tatry. Po udanej całodziennej wyprawie na najwyższe szczyty usiąść pod drzwiami i oprzeć się o drewnianą ścianę domu wsłuchując się w szemrzący obok potok i dźwięki oddalonego miasta. Zamieszkać w górach, choć na chwilę... Teraz to możliwe!


Pod Tatrami

Któż nie marzył o mieszkaniu u stóp najwyższych polskich gór? Zapewne przeszło to przez myśl każdemu, kto przyjechał na Podhale choćby na weekend. Obcowanie z górską przyrodą, cisza i majestat Tatr, drewniane chaty i ten urzekający spokój to idealny sposób na odpoczynek. Jednak jeśli zdecydowałeś się na nocleg w pensjonacie, apartamentach lub hotelu nie zawsze możesz liczyć na cichy i spokojny czas. Wtedy pojawiają się marzenia o domu tylko dla siebie...

Drewniana chatka na wyłączność

I to jest możliwe! Domki do wynajęcia w górach to naprawdę dobry sposób na spędzenie udanego urlopu, we własnym towarzystwie i na własnych zasadach. Czujesz się jak u siebie w domu, jednocześnie rozkoszując się widokiem Tatr i górskich lasów. Odpoczynek od zgiełku, nawet tego wakacyjnego, sprawi, że po urlopie wrócisz jeszcze lepiej wypoczęty i zrelaksowany. A do tego przez chwilę posmakujesz uroków góralskiego życia, z dala od wielkiego miasta, w wiejskim drewnianym domku.

Ciepło domowego ogniska

Jadąc na urlop zimą, marzymy nie tylko o aktywnym spędzeniu czasu na stoku, ale także o urokliwych, ciepłych wieczorach przy kominku i z grzańcem w ręce. Wynajem domku daje Ci możliwość skorzystania z takiej rozrywki bez wychodzenia na miasto. Kominek, dźwięki trzaskającego ognia, czas spędzony z bliskimi w ciepłej atmosferze to przepis na zimowe wakacje idealne. Magiczne święta Bożego Narodzenia, Sylwester, ferie pod Tatrami – każda okazja jest dobra, aby zasmakować prawdziwej góralskiej zimy.

Przyjemny chłód letniej nocy

Lato w mieście jest męczące: wysokie temperatury między blokami i budynkami sprawiają, że będąc w pracy ciałem, myślami jesteśmy na górskich stokach lub na wygodnym leżaku w cieniu drzew. Najgorętsze miesiące to świetny czas, aby wykorzystać wszystkie możliwości domu i ogrodu w górach. Dzień spędzony na szlaku, przyjemny chłodny prysznic tuż po i wieczór spędzony przy grillu z najbliższymi. Taki urlop z pewnością na długo pozostanie w pamięci każdego!

Posmakuj życia w górach

Wynajem domku to świetny sposób na spędzenie wakacji według własnych standardów. Mieszkając w domku, możesz poczuć się jak obywatel Podhala z własną chatą i własnym ogrodem. Posmakować życia w najpiękniejszym górskim regionie Polski bez nieznajomych za ścianą i oficjalnych śniadań w hotelowej jadalni. Możesz być sobą i w pełni cieszyć się wakacjami pod Tatrami.


Domki do wynajęcia w Zakopanem

Dodał: Marcin Ignatowicz
2017-05-05 12:02
Wyświetlenia: 947

Ostatnie komentarze

Ostrzeżenia