• Tatry Wysokie
 • Tatry Zachodnie
 • Tatry Słowackie

Leo Rojas zaczaruje Zakopane w długi weekend majowy

Kategoria: Ogólne

Zakopane to miejsce, z którego przywozi się piękne wspomnienia. Każdy, kto w tym roku spędzi tam majówkę, będzie miał okazję przywieźć je wyjątkowo miłe. A to dlatego, że 5 maja wystąpi tam Leo Rojas, idol fanów na całym świecie.


Wyjątkowy artysta – kochają go fani z całego świata


Leo Rojas ma indiańskie korzenie, pochodzi z Ekwadoru i wykonuje na fletni rdzenną muzykę Indian Ameryki Południowej oraz znane światowe hity. Leo zdobył sławę w Niemczech wygrywając w 2011 roku tamtejszą edycję programu „Mam Talent!". Dziś jest gwiazdą nie tylko w Ameryce Południowej i swojej nowej ojczyźnie, ale i na całym świecie. Również w Polsce. Na pewno jego wielką fanką jest jego żona, która jest... Polką.


 Wyjątkowa muzyka – gdy jej słuchasz, ciarki murowane


Repertuar Leo Rojasa to połączenie etnicznej muzyki indiańskiej przeplatanej największymi hitami muzyki pop. Jego aranżacje takich hitów jak El Condor Pasa czy Ostatni Mohikanin mają jeszcze większą moc rażenia niż oryginały. To muzyka, która mimo, że jest spokojna, rozpala każdego. Jest w sam raz na majowy wypoczynek.


Wyjątkowe miejsce z pięknymi widokami


Koncert Leo Rojasa odbędzie się na Polanie Szymoszkowej na zboczu Gubałówki. A to znaczy, że będzie to na wysokości ponad 1000 metrów nad poziomem morza, co gwarantuje wspaniałe widoki na panoramę Tatr oraz Zakopanego. Majówka w Zakopanem spędzona w takich okolicznościach to świetny pomysł, prawda?Wyjątkowa widownia – fani z Europy i za oceanu


Koncert Leo  Rojasa w Zakopanem wzbudza zainteresowanie fanów na całym świecie. Bilety bukują ludzie z Kanady, USA, Chin, Tajlandii, Anglii,  Francji, Niemiec, Hiszpanii, nie wspominając o fanach z całej Europy Środkowej. A skoro fani z całego świata planują pokonać tak długie odległości, to jest to dowód na to, że koncert zapowiada się wyjątkowo. Nie może zatem zabraknąć na nim nas Polaków. Mamy przecież tak blisko.

Warto dodać, że przed Leo Rojasem wystąpią nasi rodzimi artyści z Podhala – zespół Hajlandery oraz Chór Zespołu Szkół w Michałowicach „Bez Batuty". Koncert poprowadzi znany aktor Włodzimierz Matuszak.

Zapraszamy na muzyczną majówkę do Zakopanego!

Informacje o koncercie: www.leorojas.pl , https://www.facebook.com/LeoRojasconcert/
Bilety na stronie organizatora: https://nh1.pl/products/0/5 , na portalu biletowym https://www.ebilet.pl/muzyka/ethno/leo-rojas/ oraz w sieci sklepów EMPIK w całej Polsce.


Dodał: Marcin Ignatowicz
2018-03-10 12:10
Wyświetlenia: 1404

Ostatnie komentarze

 • naTatry.pl

  Na terenie TANAP-u (Tatry Słowackie) od 1 listopada do 15 czerwca szlaki powyżej schronisk są...

  Na Rysy od strony słowackiej 

   1 godzin temu

 • Marta

  Witam, czy w tym roku w maju możliwe jest wejście na Rysy od strony słowackiej?

  Na Rysy od strony słowackiej 

   10 godzin temu

 • Lex011

  Co do cen to wg mnie najdroższe Murowaniec a najtańsze - zaskoczenie- Morskie Oko. Jeżeli chodzi...

  naTatry.pl - Galeria tatrzańskich schronisk 

   4 dni temu

Ostrzeżenia