• Tatry Wysokie
  • Tatry Zachodnie
  • Tatry Słowackie

10% rabatu z portalem naTatry.pl - oryginalne prezenty na gwiazdkę!

Kategoria: Ogólne

Wielu z nas ta sprawa spędza sen z powiek jeszcze w listopadzie, w grudniu natomiast osiągając swoją kumulację. Co bowiem kupić bliskim w roli bożonarodzeniowego prezentu, by byli oni owym podarkiem szczerze usatysfakcjonowani i nie musieli zmuszać się do zdawkowego uśmiechu i podziękowań? To na pozór nie jest łatwa sprawa, warto jednak poznać pewne nowatorskie, cieszące się ostatnimi czasy coraz większym powodzeniem rozwiązanie!

Podaruj ukochanej osobie obraz z jej własnego zdjęcia!

Oto sposób na to, by pokazać bliskiej osobie, że dołożyliśmy wszelkich starań, by znaleźć dla niej coś naprawdę wyjątkowego, niebanalnego, że pragnęliśmy dać jej prezent od serca, a nie nudny, nieciekawy i niepotrzebny upominek. Okazuje się bowiem, że dziś w niezwykle prosty sposób można zmienić zwyczajną z pozoru fotografię (na przykład przedstawiającą rodzinny wypad nad morze, ukochanego pieska czy też ślubny kadr świeżo upieczonych małżonków) w stylowy, nowoczesny obraz. To nic skomplikowanego, gdy bowiem prześlemy zdjęcie do sklepu internetowego GaleriaDruku, oni dzięki innowacyjnym technologiom sprawią, iż zmieni się ono w mig w dzieło, które powieszone zostanie w centralnym punkcie domu lub mieszkania, by zdobić, zachwycać, przywoływać wspomnienia.

Na szczęście w tym przypadku oryginalny pomysł i najwyższa jakość wykonania jak najbardziej idą w parze z przystępną ceną. Nie trzeba zatem wydawać dużych kwot (wszak należy uwzględnić jeszcze mnóstwo innych świątecznych wydatków w grudniowym budżecie), by sprawić ukochanej osobie prawdziwą frajdę i podarować jej coś naprawdę wyjątkowego. Prezenty od serca to zawsze te najbardziej trafione, gwarantujemy!

Specjalny rabat na fotoobrazy dla klientów z portalu naTatry.pl

Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję, podając w koszyku kod "natatry2017" otrzymają Państwo 10% rabatu na wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym z obrazami: www.GaleriaDruku.com.pl

promocja trwa do 19 grudnia 2017

A może gotowy wzór obrazu w roli świątecznego upominku?

To rozwiązanie sprawdzi się świetnie wtedy, kiedy dokładnie znamy preferencje, zainteresowania i hobby osoby, która pragniemy obdarować. Możemy bowiem wybierać spośród tysięcy interesujących wzorów, które stanowią niezwykle udany mariaż walorów estetycznych i praktycznych. Są ponadprzeciętnie trwale, wytrzymałe i solidnie wykonane, do ich stworzenia użyto bowiem wyłącznie materiałów najwyższej jakości i innowacyjnych technik.


Niech więc miłośniczka baletu otrzyma dzieło przedstawiające piękną primabalerinę ukazaną podczas piruetu, a fan wędkowania obraz, na którym grupa fascynatów jego pokroju czeka, aż pojawi się ryba. Taka dawka personalizacji na pewno zostanie przez osobę obdarowaną doceniona, jesteśmy o tym przekonani.

Każdy, kto zdecyduje się na tego typu upominki dla bliskich, szybko przekona się o tym, że był to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Warto być świadomym pomocnikiem Mikołaja i wybierać dla ukochanych osób to, co najlepsze!

Sprawdź ofertę na obrazy z motywami Tatr


Dodał: Marcin Ignatowicz
2017-12-03 18:37
Wyświetlenia: 2117

Ostatnie komentarze

Ostrzeżenia