• Tatry Wysokie
 • Tatry Zachodnie
 • Tatry Słowackie

Rafting po Dunajcu – niebanalny pomysł na spędzenie urlopu

Kategoria: Ogólne

Moda na zdrowy styl życia zachęca wiele osób do wyboru bardziej aktywnych form spędzania urlopu. Aktywność fizyczna i zrobienie sobie odpoczynku od siedzenia przed ekranem komputera potrafi mieć zbawienny wpływ nie tylko na ciało, ale również na umysł. Dobre samopoczucie i poprawa kondycji psychofizycznej to jednak nie jedyne korzyści płynące z raftingu. Zobaczcie, jakie atrakcje czekają na Was podczas spływu po Dunajcu.


Czym w ogóle jest rafting i dlaczego cieszy się coraz większą popularnością?

Rafting to grupowy spływ kajakiem (pontonem) po Dunajcu. Dostarcza wielu przyjemności i jest okazją do nasycenia oczu widokiem fantastycznej przyrody. W ferworze codziennych obowiązków i pogoni za pieniędzmi często zapominamy o otaczającej nas naturze, która może przecież przynieść nam tyle wytchnienia i spokoju. Co więcej, rafting to również możliwość sprawdzenia swojej kondycji i warunków fizycznych. To także okazja do świetnej rozrywki w gronie rodziny, przyjaciół czy współpracowników.

Aktywność z nutką adrenaliny odbywająca się na tle jednego z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce – Pienin – to także możliwość zapomnienia o codziennych obowiązkach i troskach. To powrót do tego, co bliskie człowiekowi od zawsze. To szansa na znalezienie wewnętrznej harmonii i przypomnienia sobie o tym, co ważne. Rafting po Dunajcu daje również szansę na przeżycie wspólnej przygody z bliskimi nam ludźmi, a także okazję do odkrycia w sobie zupełnie nowej, nietuzinkowej pasji, która będzie napędzać nas do działania i uwalniać duże dawki serotoniny. Pełną trasę spływu można poznać, wchodząc na stronę www.raftingtrzykorony.pl.

Dlaczego warto wybrać się na rafting po Dunajcu?

Spływ kajakowy urokliwym odcinkiem Dunajca odkrywa przed uczestnikami piękno okolicy i pozwala poczuć dawkę adrenaliny. Diametralna zmiana otoczenia z zatłoczonego miasta i sztywnego korporacyjnego biura na pełną pasji dyscyplinę w wyjątkowych okolicznościach przyrody poszerza perspektywę i pozwala prawdziwie wypocząć.

Rafting – dobry nie tylko na weekend

Spędzenie czasu na łonie natury, poddanie się jej prawom i urokowi to znakomity sposób nie tylko na weekendowy wypoczynek we dwoje. Rafting może być okazją do zacieśniania więzi w zespole pracowniczym i do lepszego poznania osób, z którymi będziemy spędzać znaczną część tygodnia. Więcej informacji na temat raftingu można uzyskać, wchodząc na stronę www.raftingpieniny.pl.


Dodał: Marcin Ignatowicz
2018-03-22 16:55
Wyświetlenia: 3249

Ostatnie komentarze

 • naTatry.pl

  Na terenie TANAP-u (Tatry Słowackie) od 1 listopada do 15 czerwca szlaki powyżej schronisk są...

  Na Rysy od strony słowackiej 

   2 godzin temu

 • Marta

  Witam, czy w tym roku w maju możliwe jest wejście na Rysy od strony słowackiej?

  Na Rysy od strony słowackiej 

   11 godzin temu

 • Lex011

  Co do cen to wg mnie najdroższe Murowaniec a najtańsze - zaskoczenie- Morskie Oko. Jeżeli chodzi...

  naTatry.pl - Galeria tatrzańskich schronisk 

   4 dni temu

Ostrzeżenia